Nabór gmin do projektu – przedłużenie terminu

Z uwagi na ogromne zainteresowanie naszym Projektem, którego dowodem jest dostarczenie umów o współpracy przez ponad 90% gmin, kierowane są do nas prośby o wydłużenie terminu rekrutacji, który umożliwiłby pozostałym gminom przygotować wymaganą dokumentację, a co za tym idzie, przystąpienie do przedsięwzięcia.

Czytaj więcej...

Zaproszenie do składania ofert na usługę zaprojektowania, przygotowania i uruchomienia strony internetowej projektu

Zaproszenie do składania ofert na usługę:


1. Opracowania hasła i logo na potrzeby kampanii informacyjno-edukacyjnej;
2. Zaprojektowania, przygotowania i uruchomienia strony internetowej Projektu;
3. Świadczenia usługi hostingowej strony internetowej projektu.

Czytaj więcej...

Zgłoś gminę do Projektu usuwania azbestu

Rozpoczynamy rekrutację gmin naszego województwa do współpracy przy usuwaniu wyrobów zawierających azbest oraz realizacji kampanii informacyjno-edukacyjnej w ramach Projektu "System gospodarowania odpadami azbestowymi na terenie Województwa Lubelskiego".

Tylko mieszkańcy tych gmin, które przystąpią do projektu będą mieli szansę otrzymać 100% wsparcie w zakresie usunięcia wyrobów zawierających azbest z posesji lub demontażu wyrobów azbestowych z dachów, pakowania, transportu i ich utylizacji.

Dzięki współpracy przy realizacji projektu gmina oprócz unieszkodliwienia niebezpiecznych odpadów zyskuje dodatkowe korzyści takie jak: 

Czytaj więcej...

Film podsumowujący projekt

Szanowni państwo,

serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu podsumowującego realizacje Projektu "Pilotażowy system gospodarowania odpadami azbestowymi na terenie Województwa Lubelskiego wzmocniony sprawnym monitoringiem ilości oraz kontroli ich usuwania i unieszkodliwiania".

Czytaj więcej...

Podkategorie